Point Pleasant

  جستجو پیرامون این موضوع:    
  [ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
 • Point Pleasant سریال Point Pleasant فصل اول 8,246

  سریال Point Pleasant فصل اول

  سریال Point Pleasant فصل اول کامل

  زیرنویس فارسی+لینک اپلودباز

  به همراه فایل صوتی نقد این سریال توسط دکتر عباسی

  دیدن این سریال پیشنهاد میشه

   

  خلاصه داستان: اتفاقات غير طبيعي که در يکي از شهرهاي ايالت نيوجرسي مي افتد. در سواحل Point Pleasant در نيو جرسي، شهر ساکت Point Pleasant شلوغ مي شود وقتي مردم در مي يابند که دختري به نام کريستينا از اقيانوس توسط يکي از افراد گارد ساحلي نجات پيدا کرده. به نظر مي رسد آب او را به کناره ساحل آورده است. او مي تواند بر روي انسانها و رفتار آنها تاثير بگذارد و به نوعي نيمي از وجود آنها مي شود. سام پيچ پزشک شهر او را به خانه خود در کنار همسر و دخترش مي برد. مداوا بر روي کريستينا آغاز مي شود و کريستينا بهبود مي يابد. کريستينا پس از نجات شروع به جستجو در مورد گذشته خود و پيدا کردن مادر خود مي کند. ولي اتفاقات عجيبي در اين شهر مي افتد که کريستينا از آن علت آن بي خبر است. کريستينا قبلا با پدرش زندگي مي کرده است. او علاقه اي به بازگشت نزد پدرش ندارد. از طرفي پزشک منطقه که از کريستينا در منزل شخصي خود و در کنار خانواده اش نگه داري مي کند در معاينات به نشانه عجيبي که در چشم کريستينا مشاهده مي شود پي مي برد. وي تاکنون چنين علامتي  را در هيچ فردي مشاهده نکرده است....

  توضیحات تکمیلی:

  نام شخصیت اصلی فیلم “کریستینا”، مونث شده کریستین و به معنی مسیحا است که در بستر سریال وجه المصالحه دو جریان مسیح گرا و طرفداران شیطان است، که سعی دارند مقدمات پدیده آپوکالیپس (آخرالزمان) را فراهم کنند.

  بستر تعلیق عبارت است از : تقابل مسیح گراها و شیطان گراها در بستر داروینیسم

  خط تعلیق اصلی: روند آماده شدن شرایط  کریستینا (شخصیت اصلی فیلم)، برای آغاز آخرالزمان

  ۴ مؤلفه استراتژیک سریال:

  ۱- وجود خصلت های متعارض و ضد و نقیض در طبیعت هر انسان که موجب شکل دهی به پدیده های اجتماعی می شود.

  ۲- نقش عنصر محبت در بقاء یا فنای تمدن.

  ۳- تبدیل پوینت پلازنت به مکه ؛ پدیده ای که وجودش مردم را تغییر می دهد. (مکه ای سازی ساحل پوینت پلزنت یا تخریب و ویرانی آن).

  ۴- تخریب انگاره و آیت الهی مریم (س) و چگونگی شکل گیری و تولد عیسی (ع) با قرینه سازی ماجرای کریستینا.


  + ادامه مطلب

درباره ما

این وبسایت با هدف ارایه جدیدترین فیلم ها و سریال های روز دنیا به صورت کاملا رایگان تاسیس شده . در مدت فعالیت خود تواسنته ایم اعتما شما کاربران را جلب نماییم.

حمایت از سایت
جهت تبلیغات در سایت با ایمیل زیر در ارتباط باشید.
خبرنامه